Yılmaz Özdil – Özgür Özel kavgası

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelmişti. Bu görüşmenin ardından Yılmaz Özdil ‘Asrın Lideri Özgür Özel’e ‘Koltuk’ Verdi!’ başlıklı bir video yayınlayarak bu görüşmeyi eleştirmişti. Özel, Ekol TV’de Armağan Çağlayan’ın “Hepsi Bu Hafta Oldu” adlı programında Yılmaz Özdil’e yanıt verdi. “Bu, ‘hatamız nerede’ demek yerine, oy vermeyen seçmene ‘bidon kafa’ diyen zihniyet” diyen Özel, 47 yıldır ilk kez birinci parti olmalarının sebebinin bu olduğunu öne sürdü.

Yılmaz Özdil ise Özgür Özel’e sosyal medya hesabından yanıt verdi, “Sana bu iftiranı yedireceğim” diyerek tepki gösterdi.

Özdil yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

“Bütün dünyada, birinci parti olmasına rağmen erken seçim istemeyen ilk ve tek genel başkan” dediğim için, “ Akp’nin dört yıl daha iktidarda kalması için özel çaba harcıyor” dediğim için bana saldıran özgür özel, bu iftiranı sana yedireceğim.

“Bana milletvekiliyken yıllarca “Yılmaz abi” diyen özgür özel, şimdi niye çıkıp iftira attığını -gözlüğü çıkardın ama- gözüne sokacağım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir