Asuman Tuğberk Yolaç, eşi Erkan Yolaç’ın yanına defnedildi

‘Evet-Hayır’ yarışmasıyla hafızalara kazınan sunucu Erkan Yolaç, 16 Mayıs’ta uzun süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Yolaç’ın ölümünden 17 gün sonra 2 Haziran’da da kanser tedavisi gören eşi Asuman Tuğberk Yolaç yaşamını yitirdi.

Asuman Tuğberk Yolaç için bugün Levent’teki Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Taziyeleri kızı Göksu Yolaç kabul etti.

Törene Perran Kutman, İzzet Yıldızhan, Ragıp Savaş ve Atilla Atasoy’un yanı sıra sanat, moda ve iş dünyasından çok sayıda isim katıldı.  

Cenaze törenine katılan türkücü İzzet Yıldızhan, “15 gün önce burada Erkan Yolaç’ı buradan gönderdik. Çok seven insanlar sevdiğini kaybedince fazla yaşamazmış. Asuman anne ile ben onların aşkına, sevgisine, hayatta birbirlerine olan bağlılığına çok şahidim. Bende de büyük emekleri var gerçekten. Asuman anne çok böyle aristokrat bir kadındı, gerçekten öyle. Eli maşalı bir anneydi yani, kendisine çok saygım vardı, çok severdim kendisini” dedi. 

“ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM ONLARDAN”

Oyuncu Ragıp Savaş ise “14 gün önce yine buradaydık, Erkan ağabeyimizi uğurladık, arkasından Asuman ablamızı. Gençlik zamanlarımda onlarla çok zaman geçirdim ve çok şey öğrendim. İki çok güzel insanı arka arkaya uğurluyoruz ama hayat böyle. Yapacak bir şey yok. Hepimiz yaşayacağız”  diye konuştu.

EŞİNİN YANINA DEFNEDİLDİ

Asuman Tuğberk Yolaç’ın cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zekeriyaköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanında 17 gün önce vefat eden eşi sunucu Erkan Yolaç’ın mezarının yanına defnedildi. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir